gazpostach

Переможці захищатимуть честь області1907Сотня учасників у складі 16 команд з Тернопільщини виборювали перемогу на обласному чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

Учасників обласного чемпіонату привітав голова облдержадміністрації Степан Барна. Він наголосив, що такі заходи вже давно стали традиційними. Багато хто з їх учасників поповнив ряди служби цивільного захисту, а нинішнє дійство обнадіює, що у нас підростає достойна зміна!

До вітань приєдналися заступник голови обласної ради Любомир Крупа, очільник пожежно-рятувальної служби області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, ветерани пожежно-рятувальної служби і пожежно-прикладного спорту та інші запрошені.

Гості побажали присутнім гарного настрою, а спортсменам – перемог. Змагання відбувалися на навчально-тренувальній базі обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Юні спортсмени мірялися силами у подоланні стометрової смуги з перешкодами, підйомі по штурмовій драбині у вікна другого і третього поверхів учбової вежі та в пожежній естафеті. У підсумку перше місце вибороли юні вогнеборці зі Збаразького району, друге – команда з Тернополя, третє – у спортсменів з Кременеччини. Призери представлятимуть область у Всеукраїнському чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, що відбудеться 5-9 липня 2016 року у Львові.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*