Повідомити новину

Поширити:

12 і 14 листопада БК «Тернопіль» зустрічався в гостях  із  южненським «Хіміком» та БК «Одеса».

Перший поєдинок з БК «Хімік» тернополяни програли, хоча й мінімально вели після першої чверті, але два наступних відрізки для БК «Тернопіль» були невдалими. Останню чверть тернополяни виграли, але це не врятувало їх від поразки. Найрезультативнішим гравцем матчу у тернополян (19 очок) став новачок Домінікас Домаркас.

БК «Хімік» – БК «Тернопіль» – 63:57 (13:14, 17:10, 20:14, 13:19).

Тернопіль: Бояркін (2 очки + 2 підбирання + 1 передача), Фурстінгер (7 очок + 5 підбирань + 1 передача), Луценко (9 очок + 5 підбирань + 3 передачі), Долежай (9 очок + 6 пiдбирань), Дашич (4 очки + 10 підбирань + 7 передач) – старт, Боднар, Місяць (4 очки + 3 підбирання + 1 передача), Шиманський, Домаркас (19 очок + 2 підбирання + 1 передача), Сандул (3 очки + 4 підбирання).

У неділю тернополяни таки здобули перемогу, перемігши одеситів. Ударною для БК «Тернопіль» стала третя чверть, де вони перемогли з різницею у 16 очок.

БК «Одеса» – БК «Тернопіль» – 62:72 (16:22, 15:12, 11:27, 20:11).

БК «Тернопіль»: Бояркін (10 очок + 4 підбирання + 3 передачі), Фурстінгер (14 очок + 3 підбирання + 3 передачі), Домаркас (17 очок + 2 підбирання + 6 передач), Сандул (9 + 11 підбирань + 2 передачі), Долежай (7 очок + 3 підбирання + 4 передачі) – старт, Боднар, Луценко (7 очок + 4 підбирання), Місяць, Шиманський (1 підбирання), Дашич (8 очок + 3 підбирання + 1 передача).

19 і 21 листопада БК «Тернопіль прийматиме, відповідно, БК «Миколаїв» і криворізький «Кривбас».

13 та 14 листопада відбувся черговий тур першої ліги.

БК «Тернопіль-2 ЗУНУ» вдома приймав БК «КФВ-Говерла-2» (Івано-Франківськ).

Перший матч закінчився впевненою перемогою тернополян – 76:41 (20:13, 25:6, 18:10, 13:12).

Найрезультативніші гравці: Антон Литвинов (11 очок + 11 підбирань + 1 передача), Богдан Баліцький (14 очок + 9 пiдбирань), Максим Лось (14 очок + 2 підбирання + 3 передачі), Єгор Казанін (17 очок + 5 підбирань + 5 передач),  Олег Драганчук (11 очок + 2 підбирання), Олександр Сергейко (7 очок + 12 підбирань + 5 передач).

Друга зустріч закінчилась із рахунком 75:68 (19:23, 10:15, 21:27, 25:3) також на користь БК «Тернопіль-2 ЗУНУ».

Підопічні Владислава Рижова програвали у ході гри, але в останній чверті показали справжній характер та жагу до перемоги, закінчивши вирішальну чверть з перевагою у 22 очки.

Найрезультативніші гравці: А. Литвинов (12 очок + 19 підбирань + 4 передачі), Б. Баліцький (11 очок + 14 підбирань), М. Лось (17 очок + 7 підбирань + 3 передачі), Є. Казанін (17 очок + 5 підбирань + 5 передач), О. Драганчук (11 очок + 1 підбирання + 3 передачі).