gazpostach

Передбачається, що зарплата нового керівника “Укрзалізниці” Войцеха Бальчуна може становити від 800 тисяч до 1 мільйона доларів на рік2500-300x188Кабмін затвердив Бальчуна на посаді гендиректора “Укрзалізниці”. Кабінет Міністрів погодив контракт з генеральним директором публічного акціонерного товариства “Укрзалізниця” Войцехом Бальчуном. Таке рішення було прийнято 1 червня на засіданні уряду.

Як зазначив перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов, основні пункти контракту з Бальчуном базуються на положеннях контрактів інших членів правління “Укрзалізниці”, затверджених урядом раніше і погоджених з профільними відомствами.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман розраховував, що 30 травня – 5 червня буде укладено контракт з генеральним директором публічного акціонерного товариства “Укрзалізниця” Войцехом Бальчуном і він почне роботу.

 

Нагадаємо, що зарплата нового керівника “Укрзалізниці” Войцеха Бальчуна може становити від 800 тисяч до 1 мільйона доларів на рік.

Як відомо, 12 квітня номінаційного комітет з призначення керівників держкомпаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі назвав громадянина Польщі Войцеха Бальчуна переможцем конкурсу на посаду глави ВАТ “Укрзалізниця”.

Бальчун очолював польську залізницю PKP Cargo, де провів масштабну реорганізацію системи управління, автоматизацію, і вивів компанію з 100 мільйонів злотих збитків до 500 мільйонів злотих прибутку.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*