gazpostach

Пенсії сягнуть двох тисяч гривеньОбіцяють: надбавка буде уже з 1 липня.

У період виборів уряд щедрий на обіцянки й дещо мусить виконувати негайно, бо уже незабаром голоси виборців будуть за ціною золота.

Отож, як повідомили у пресслужбі уряду, важливо підтримати пенсіонерів, які все життя відпрацювали, але мали невелику зарплату. Започаткована пенсійна реформа дає змогу системно і виважено підійти до питання гідного забезпечення українських пенсіонерів, в тому числі тих, хто має великий робочий стаж, але все життя отримував невелику зарплату. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За рішенням уряду, з 1 липня підвищується пенсія для людей, які мали стаж 30 і більше років для жінок і 35 і більше років для чоловіків, але невеликі зарплати протягом всього часу роботи. В Україні таких пенсіонерів – близько 2,5 млн людей. І тепер їхні пенсії становитимуть не менше 2 тис. грн.

Прем’єр-міністр також зауважив, що запроваджена урядом пенсійна реформа передбачає, що підвищення пенсій буде автоматичним і залежатиме від рівня інфляції та зарплатного показника. При цьому за останні три роки рівень середньої зарплати в Україні зріс удвічі, рівень мінімальної – майже в тричі, натомість інфляція знизилася до однозначних показників.

За час проведення реформи – з осені 2017 року – підвищення пенсій отримали всі категорії пенсіонерів, в тому числі й військові. Навесні цього року відбувся перший автоматичний перерахунок пенсій, а пенсіонери з невеликими нарахуваннями, а це – близько 1,8 млн людей, отримали разову доплату, завдяки додатковим бюджетним надходженням у рамках кампанії з розмитнення автомобілів на європейських номерах.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*