gazpostach

Пенсії внутрішньопереміщеним особам222237У зв’язку зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 р. №167 до Постанови Кабміну  від 5.11.2014 р. «Про здійснення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам», виплата призначених внутрішньопереміщеним особам пенсій, соціальних допомог, компенсацій, які виплачуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, починаючи з 1.07.2016 р., буде здійснюватися виключно через ПАТ «Державний ощадний банк України».

Для ідентифікації одержувачів пенсій – переселенців та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Строк дії карток, які є одночасно пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта Ощадбанку перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому – кожні 12 місяців. Після завершення строку дії картки вона перевипускається за рахунок банку.

Одержувачам пенсій, які є внутрішньопереміщеними особами, необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду за місцем перебування таких осіб на обліку, за зміною пенсійних посвідчень на платіжні картки, які одночасно є пенсійним посвідченням.

Галина ГУМНИЦЬКА, заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління ПФУ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*