25.03.2023 03:31

Повідомити про новину

Поширити:

Тернопільський соловейко, автор і виконавець виключно українських пісень, патріот українського народу, який всюди і скрізь пропагує рідну мову, культуру, звичаї, – Павло Доскоч. Про нього, його талант можна говорити багато. Та не менш важливим є і те, що пан Павло є справжнім сім’янином, котрий заради щастя та спокою рідних ладен звернути гори.
Кохану дружину Павла Доскоча звуть Наталею. Павло каже, що вона неймовірно вродлива, а ще – мужня і надійна жінка.
«Ми з Наталею познайомились у Копичинцях. Я грав на весіллі, а вона була там гостею. Пам’ятаю, стоїть біля сцени і дивиться на мене великими гарними очима, а потім як усміхнеться… Згодом підійшов, ми познайомилися, домовилися про зустріч… Не минуло й кількох днів, як я вже стояв на порозі її хати і просив руки коханої», – пригадує співак.
    А ще Павло Доскоч написав і присвятив дружині Наталі романтичну композицію, проте називається вона… «Олена».
«Кохана часто мені докоряла, мовляв, стільки написав і виконую пісень і про кохання, і про батьків, а про неї – жодної. Я відповідав, що її імені присвячено уже стільки пісень, що я не вигадаю нічого нового. А якось згадав, що покійний дідусь Наталки, Царство йому Небесне, розповідав мені, що дуже хотів назвати її Оленою. Я уважно придивився до Наталочки – та вона ж викапана Олена! Ось так і народилась ця пісня», – жартома розповів Доскоч.
Павло Іванович при згадці про свою чорняву красуню замріяно усміхається. Розповів чимало цікавих історій з їхнього спільного життя. Як кохана іноді місяцями чекає на нього вдома, коли він на гастролях за кордоном. Як щодня виглядає у вікно свого соловейка. А ще зі слізьми на очах пригадав і про той час, коли їхній сім’ї погрожували, а молода дружина мужньо підтримувала коханого.
«Це був 2014 рік. Пам’ятаю, почув, що наших хлопців побили, такий біль відчув у серці, таку образу. Я одразу знайшов якусь стару бочку, накидав туди дров. Тоді назбирав у Копичинцях різних портретів Януковича: як на звичайнісіньких плакатах, так і таких, які ще донедавна висіли у кабінетах в дорогих рамочках, і вирішив привселюдно все це спалити. Та перед тим звернувся до хлопців-регіоналів: «Киньте у вогонь свої партквитки і спаліть портрети президента». Звичайно, нічим добрим для мене та акція не закінчилася. Наступного дня приходжу на Майдан, а мені кажуть, що від сцени мене відсторонили…
Той період був для нас дуже важким. На руках двоє малих дітей, а під вікнами сигналять автівки, телефонують невідомі люди, мовчать, шиплять, погрожують. Усі були настільки перелякані, що навіть ні в кого не просили допомоги чи захисту. Та час минув, і ті хлопці, які були у партії Регіонів, перейшли до інших партій і сьогодні збирають допомогу для бійців у зоні АТО. Я не тримаю ні на кого зла, розумію – час такий», – сумно мовить Павло Доскоч.
Сьогодні у сім’ї Павла та Наталії росте двоє справжніх козаків – Любчик та Стасик, а ще у артиста є старший, зовсім дорослий син Роман… Співак каже, що прагне виховати у них людяність, щирість, доброту, а вже яку професію вони оберуть, то їхня справа, батько у всьому підтримає та допоможе…