gazpostach

Освіта дітей – інвестиція в майбутнє300006Цього року майже усі діти сільської місцевості на Тернопільщині зможуть без проблем добиратися до навчальних закладів. Це вдасться зробити завдяки збільшенню кількості «шкільних автобусів». У 2016/2017 навчальному році довозити дітей до шкіл будуть 147 спецавтомобілів.

Напередодні 1 вересня у чотири райони області – Козівський, Заліщицький, Бучацький та Борщівський – урочисто передали новенькі «Богдани». На заміну тих, які два роки тому в найбільш гарячі і тривожні для України часи громади відправили на фронт.

Зокрема, на свято Першого дзвоника на новому транспорті безпечно і комфортно доїдуть до своїх навчальних закладів учні Кудринецької, Стінківської, Торської та Козівської загальноосвітніх шкіл.

Ключі від нових автобусів урочисто вручили представникам районів голова облдержадміністрації Степан Барна і голова обласної ради Віктор Овчарук.

Як повідомили в управлянні освіти і науки Тернопільської ОДА, це лише перша партія «шкільних автобусів», які держава повертає навчальним закладам. Ще п’ять прибудуть в райони Тернопільської області протягом вересня.

Адміністрація Тернопільської області дбає про те, щоб освіта була максимально доступною для кожної дитини шкільного віку. Минулого навчального року «шкільними автобусами» користувалося більше 66 відсотків дітей сільської місцевості. Нинішнього року вдалося зробити ще більше: область придбає ще 31 автобус для потреб районів і територіальних громад. Для цього необхідно 36 млн. грн., 30 відсотків від цієї суми буде профінансовано з обласного та місцевих бюджетів.

– Політика обласної державної адміністрації полягає в тому, щоби навіть в умовах війни дбати про школярів і покращувати умови їхнього навчання, адже доступна і якісна освіта дітей – це інвестиція у майбутнє держави, – наголосив голова ОДА Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*