gazpostach

Осінні здобутки літнього біатлонуКоманда Тернопільської області стала переможцем змішаної естафетної гонки літнього чемпіонату України з біатлону, що завершився у Чернігові. В складі нашої команди виступали учень обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Руслан Бригадир та вихованці ТО ШВСМ Анастасія Меркушина, Олександра Меркушина і Віталій Труш.

Як повідомляє Федерація біатлону України, Олександра Меркушина передала естафету сьомою, але її колеги по команді Анастасія Меркушина та Віталій Труш стали кращими на своїх етапах за чистим часом, а Руслан Бригадир – другим. Як підсумок – заслужене «золото». До речі, команда Тернопільської області тим же складом і з тією ж розстановкою на етапах на торішньому чемпіонаті завоювала «срібло».

Срібними призерами в змішаній естафеті цьогоріч стали представники першої команди Сумської області, а «бронза» дісталася другій команді Чернігівської області.

Варто додати, що на цьогорічному чемпіонаті України, окрім двох срібних медалей Анастасії Меркушиної та «золота» Олени Підгрушної, у здобутку тернопільської команди є ще одна срібна нагорода, яку виборов учень КДЮСШ із зимових видів спорту, майстер спорту України, член збірної команди України з біатлону Руслан Бригадир у гонці з масовим стартом на 15 км. Тренер спортсмена – Назарій Бурик, перший тренер – Іван Стецюк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*