gazpostach

Ось тобі і огірок!26076Багато людей помилково вважає, що огірки не мають ніякої користі. Але ж вислови “як огірочок”, “триматися огірком” тощо теж, мабуть, виникли не на порожньому місці. І це справді так. Для наших читачів подаємо перелік корисних властивостей огірка.

 1. Огірок містить всі необхідні людині вітаміни: В1, В2, В3, В5, В6, С; фолієву кислоту, залізо, кальцій, фосфор, магній, калій, цинк.
 2. Чи відчуваєте втому в другій половині дня? Напої з кофеїном вам не допоможуть. Для відновлення сил потрібен продукт, який містить вітаміни групи В і вуглеводи. А вони є в огірках. Достатньо з’їсти один, щоб відновити сили.
 3. Вам набридло витирати запітніле дзеркало у ванній після прийняття душу? Перед процедурою змастіть дзеркало кружечком огірка – воно не запітніє, і у ванній буде приємний запах.
 4. Якщо ваш сад часто відвідують шкідливі комахи, покладіть кружальця огірка в алюмінієвий посуд. Поєднання огірка з алюмінієм викличе хімічну реакцію, в результаті якої з’явиться запах, який не відчуває людина, але для комах він нестерпний.
 5. Ви зібралися в басейн, але соромитеся целюліту на ногах? Візьміть 1-2 кружальця огірка і змастіть ці місця. Огірок має косметичну властивістю стягувати шкіру на деякий час. Зморшки на обличчі також розгладжуються за допомогою огірка, шкіра стає більш пружною.
 6. Ви випили алкогольний напій і у вас сильно заболіла голова. По-перше, не пийте більше, а по-друге, з’їжте огірок і йдіть спати. Вранці прокинетеся свіжим, без головного болю. Огірок містить і цукор, і електроліти, які разом з вітаміном В регулюють обмін речовин, порушений прийняттям алкоголю, що й викликало головний біль.
 7. Ви хочете позбутися шкідливої ​​звички перекушувати перед сном? Огірки свого часу виручали мандрівників і мисливців, яким потрібна була повноцінна їжа нашвидкуруч.
 8. Вам належить провести важливу зустріч, але у вас немає під рукою засобу для чищення взуття, візьміть кружечок огірка і протріть ним поверхню. Черевики заблищать, як нові. Крім того, огірок містить водостійкі речовини і в разі дощу ноги не промокнути.
 9. Заскрипіло колесо або двері, візьміть огірок, змастіть вісь і скрип припиниться.
 10. Ви хвилюєтеся перед іспитом, а часу немає, щоб зробити заспокійливий масаж? Візьміть огірок, поріжте кружечками і вилийте на нього окріп. Подихайте цими парами – заспокоїтеся відразу.
 11. У вас неприємний запах з рота? Візьміть огірок і пожуйте його протягом 30 секунд. Запах зникне.
 12. Крани і газова плита мають потребу в чищенні. Візьміть шматочок огірка і потріть кілька разів. Поверхня не тільки заблищить – не залишиться жодного сліду. Крім того, ваші руки стикнуться з природним матеріалом, а не хімією.
 13. Ви написали щось ручкою і помилилися? Візьміть шкірку огірка і обережно зітріть непотрібну букву. Огірок стирає навіть фломастер.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*