Повідомити новину

Поширити:

В інтернеті активізувались орендодавці-шахраї. За оцінками експертів, на спеціалізованих сайтах значно побільшало “липових” оголошень з оренди квартир.

0915Такі шахраї приваблюють низькою ціною та гарними фотографіями житла, якого насправді не існує. Коли ж потенційний орендар телефонує за зазначеним номером, йому повідомляють, що квартиру вже винайняли та пропонують інші варіанти — дорожчі та менш привабливі.
Проте, така афера ще досі безневинна. Зазвичай, так приваблюють клієнтів агентства з нерухомості. А от справжні шахраї, залишать вас не тільки без квартири, а й без — кругленької суми. Розповсюдженим в шахрайських схемах залишається й продаж орендованого житла.
Проте, досвідченого клієнта на такий гачок не спіймати. Адже нині, будь-яка нерухомість має бути внесена до державного реєстру, за яким можна визначити власника житла.
Тому, фахівці радять, перед здійсненням будь-якої угоди уважно перевіряти оригінали всіх документів на житло, а також уважно читати умови договору. Бажано, разом з кваліфікованим спеціалістом. Уважнішими потрібно бути і самим власникам квартир, адже випадків, коли орендарі виявлялися звичайними грабіжниками більш, ніж достатньо.