gazpostach

Оновлена санна траса на Тернопільщині може стати ще однією візитівкою краюdav

Під час робочої поїздки голова обласної державної адміністрації Володимир Труш оглянув навчально-спортивну базу санного спорту у Кременці.
Траса розташована на земельній ділянці площею 59 га. Однак документів на право власності не оформлено: ні на земельну ділянку, ні на будівлі, ні на санну трасу.
“Проблема не тільки у фізичній зношеності траси. Відсутні будь-які документи, які дали б можливість розвивати цей об’єкт. Тому першочергово плануємо впорядкувати документацію. Наступним етапом стане виготовлення проекту та його погодження з Федерацією санного спорту. Процес тривалий і непростий. Розумію, ми не зробимо це за рік. Однак об’єкт є важливим і ми докладемо максимум зусиль, щоб забезпечити належні умови для наших спортсменів”, – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Як зауважила Світлана Кравчук, тренер-викладач дитячої юнацької спортивної школи з зимових видів спорту, цієї санної траси замало для професійного тренування. Тому вони змушені проходити підготовку за кордоном.
Але якщо зробити санну трасу зі штучним покриттям, облаштувати спортзал та приміщення для переодягання, то повноцінно тренуватися зможуть не лише українські спортсмени, а й з з-за кордону.
“Якщо у нас буде траса зі штучним покриттям, то наші спортсмени зможуть показувати ще кращі результати на міжнародних змаганнях”, – каже Світлана Кравчук.
Додамо, на навчально-спортивній базі “Кременець” з 2001 року і до сьогодні проводять чемпіонати України з санного спорту серед дорослих, юніорів та юніорок, Кубок України з санного спорту і міжнародні змагання з санного спорту на санкороликах “Кубок Бони”, які включені в календар спортивних змагань Міжнародної федерації санного спорту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*