gazpostach

Олімпійський день у файному місті50005Спортивне свято, присвячене Міжнародному олімпійському дню, відбулось у Тернополі на Театральному майдані. Упродовж дня, незважаючи на спеку, молоді спортсмени демонстрували свою майстерність під час показових виступів.

«Родзинкою» заходу став номер з воркауту. Показали його  спеціально запрошені гості, учасники шоу «Польща має талант». Не менш захоплюючими були трюки на роликових ковзанах від вихованців ДЮСШ «Екстрім». Танцювальним драйвом порадували глядачів виступи спортивно-танцювального клубу «Fitness House», школи вуличного танцю «Nino» та танцювального центру «Ларівель». Глядачів уразив креативний людина-оркестр BeatVan – біт-боксер Стас Клапак.

Також відбулися майстер-класи від Центру дитячої творчості. Пізнавальними стали локації поліції та управління надзвичайних ситуацій. Для сімей організатори провели гру від партнера заходу ТМ «Ласунка», а для найменших – конкурс малюнків на асфальті «Моє Олімпійське літо». У рамках свята відбувся благодійно-спортивний фестиваль «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям». Кожен охочий долучався до допомоги наймолодшим, які щодня борються за життя.

Традиційно Олімпійські змагання розпочинають із запалення вогню, тому організатори провели символічну олімпійську естафету зі смолоскипом, що символізувала передачу вогню із континенту на континент та з покоління в покоління. Олімпійський вогонь передавали майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон і призер чемпіонатів України й міжнародних змагань Іван Панасюк, кандидат у майстри спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка та призерка чемпіонатів України, член молодіжної збірної України зі спортивної гімнастики Анастасія Бачинська, вихованці КДЮСШ з футболу й інших ігрових видів спорту і маленька «зірочка» – вихованка «Fitness House». А останнім отримував смолоскип заслужений майстер спорту СРСР із футболу, чемпіон XXVI Олімпійських ігор Володимир Лютий.

Підготовкою до олімпійського забігу стала розминка від Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. А для тих, хто не брав участі у кросі,  провели вікторину «Олімпійський всезнайко».

Ольга МИЛИМКА,  студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*