Повідомити новину

Поширити:

2773У Козові відбувся ІІ етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». У ньому взяли участь юні «лелеченята» з Бережанського, Тернопільського, Підгаєцького, Зборівського районів та, власне, господарі.
Вже традиційно змагання розпочалися з презентації команд. Всі учасники гідно представили свої навчальні заклади та продемонстрували здібності у різних видах спорту. Адже спортивна частина заходу передбачала проведення зустрічної естафети, в якій потрібно було показати і швидкість, і гнучкість, і силу… Завершальним етапом змагань була вікторина «Знавець олімпійського спорту».
У підсумку переможцем стала команда Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка отримала комплект спортивної форми та сувенірну атрибутику від Національного олімпійського комітету України. Друге місце посіла команда спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району. Третій результат у ЗОШ І-ІІІ ступенів із села Великі Гаї Тернопільського району. Усі учасники отримали нагородну та сувенірну атрибутику з логотипом НОКу.