gazpostach

Олег ЯРЕМКО: «Завдання лісівників – отримати речові права на землі»Підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства активізували роботу з виготовлення правовстановлюючих документів на землю. Так, уперше від 1991 року зрушила з місця робота з отримання речових прав на землі держлісфонду. Про це інформовано під час засідання колегії управління.

Так, 2017 року правовстановлюючі документи на землю держлісфонду отримано на площу 991,0 га. Водночас підприємствами укладено угод на виготовлення правовстановлюючих документів на землі держлісфонду, загальною площею 16731,3 га.

За інформацією начальника управління Олега Яремка, лісовими господарствами проведено значну роботу з підбору самосійних, малопродуктивних і деградованих земель під лісорозведення (створення нових лісів – прим.). Так минулоріч таких земель було підібрано 3477,2 га. Отримано дозволів на виготовлення документації із землеустрою на загальну площу 1249 га, в тому числі самосійних лісів – 487,7 га та 761,3 га деградованих земель. Підприємствами укладено угоди на виготовлення документації із землеустрою на нові ліси, загальною площею 473,6 га.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*