Повідомити новину

Поширити:

Тепер це можна зробити і в Тернополі. Раніше за такою послугою доводилося їхати у Київ, Львів, Одесу, Херсон, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Вінницю, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Рівне, Житомир, Харків або Чернівці.
Віднедавна Тернопіль теж став учасником пілотного проекту українського уряду зі спрощеної процедури реєстрації шлюбу не за 30 днів, а за 24 години. При цьому наше місто – єдине в Тернопільській області, де реалізовуватимуть цей проект. Вартість оформлення шлюбу за добу у файному місті коливатиметься від 150 гривень, у населених пунктах поблизу зони АТО – до 6 тисяч гривень.
Крім офіційної реєстрації, тернополяни і гості міста матимуть змогу засвідчити свій шлюб за межами звичного офісу. Наразі, за інформацією головного територіального управління юстиції в області, розглядають як варіант Український дім «Перемога». Мешканці краю можуть пропонувати і власне бачення цікавих локацій.
Невдовзі детальніша інформація про можливість отримання послуги «Шлюб за добу» буде розміщена на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.
За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, тел. 52-34-06.
Аліна АДАМОВИЧ