gazpostach

Обдурив десятеро дівчат

Майже рік зборівчанин видурював гроші в жінок. У пастку зловмисника потрапило десять дівчат віком від 18 до 28 років. Суми збитків різні: хтось втратив одну тисячу гривень, а хтось – сім, десять і навіть п’ятнадцять тисяч.

За словами начальника відділу кримінальної поліції Тернопільського відділу поліції Віктора Демчана, невідомий в Інтернет-мережі знайомився з дівчатами. Спілкувався з ними, входив у довіру, з деякими навіть зустрічався. Така переписка тривала впродовж кількох місяців.

Після цього він просив подруг допомогти вивести готівку, нібито виграну через букмекерську контору. В усіх випадках своїм жертвам він розповідав, що на картку надійдуть кошти, які потрібно зняти. Дівчата погоджувалися та давали номер електронного гаманця. Далі співрозмовник розповідав про помилку переказу і просив сфотографувати картку з обох боків або назвати особисті конфіденційні дані. Отримавши усю інформацію, шахрай обкрадав знайомих, перекидаючи гроші на свою картку або картку товариша.

У ході  слідчо-розшукових заходів працівники відділу кримінальної поліції  Тернопільського відділу поліції спільно з фахівцями кіберпідрозділу встановили особу зловмисника. Це – житель Зборова, 1993 року народження.

У скоєному він зізнався. Слідчі уже скерували до суду два кримінальних провадження. Щодо інших фактів – слідство триває.

Правоохоронці припускають, що жертв зборівчанина може бути набагато більше. Тому просять усіх, хто потерпів від такого виду шахрайства, звертатися до поліції за номерами: 0969858463, 0985509903 або на лінію «102».

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*