gazpostach

Об’єднані громади Тернопільщини згуртовані довкола важливих завдань реформи Голови об’єднаних громад Тернопільщини обурені  поширенням в окремих ЗМІ регіону інформації про те, що вони начебто збирають підписи за відсторонення від роботи керівника Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування. Таку інформацію вони назвали такою, що не відповідає дійсності, і висловили підтримку керівнику Центру.

– Прикро, що в наш час хтось може собі дозволити публічно спаплюжити  людину чи її діяльність, при цьому не називаючи свого імені. Це не припустимо, – сказав голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик. – Заявляю, що об’єднані громади Тернопільщини спільно з регіональним Центром розвитку місцевого самоврядування як ніколи згуртовані сьогодні довкола важливих завдань реформи. Ми в тісній взаємодії працюємо над вирішенням питання розвитку громад, над тим, щоб активізувати в регіоні процес добровільного об’єднання громад, а також докладаємо максимум зусиль для реалізації багатьох інших завдань, які дадуть нам змогу нарощувати економічні потужності громад і регіону.

Анатолій Кулик також спростував інформацію про збір підписів за відсторонення керівника Центру.

– Це не відповідає дійсності. Так само, як і те, що директора Центру начебто хтось захищає в Києві. Якби справді були якісь проблеми у співпраці між громадами і Центром, то перший, хто б про це знав від нас, громад, – це Мінрегіон, а не чиїсь сайти. Бо Мінрегіон завжди прислухається до громад. Там нас чують і реагують, – додав голова Байковецької громади. Він закликав і голів громад, і ЗМІ, і небайдужих краян об’єднуватися довкола спільної мети – розвитку своїх сіл і містечок, щоб разом будувати таке життя як громади, так і країни, про яке мріють. Ось довкола чого маємо гуртуватися. Все в наших руках – як зробимо, так і будемо мати. А шукати винних у своїх негараздах – позиція слабких.

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*