Після двох тижнів вимушеної паузи через коронавірус, луцька «Волинь» нарешті повернулася до гри. І на шляху команди, повної сил та спортивної злості, опинилася тернопільська «Нива».
Господарі, і потрібно відати їм належне, поставилися до гостей не зверхньо: «Суперники у нашої команди – більш ніж серйозні, – написала «Волинь» на своєму клубному сайті. – Це вже відчула на собі перша ліга, до якої команда Василя Малика повернулася після чотирьох сезонів відсутності. Всі три матчі з міцними суперниками «Нива» не програла, зігравши нічиї з «Металістом 1925», «Альянсом» та «Авангардом» з однаковим рахунком 1:1».
Та достатньо передісторій, краще повернімося до самого матчу. Як повідомляє «UA-Футбол», господарі швидко зламали оборону гостей, причому допомогли їм самі захисники «Ниви». Спершу простріл зі штрафного від  Амбросія Чачуа завершився зрізкою під поперечину власних воріт у виконанні Вадима Хохлова – 1:0. А через кілька хвилин Євген Протасов намагався вразити дальній кут воріт «Ниви», однак пробив не точно і м’яч ішов повз ціль, та Владислав Дворовенко вирішив «підстрахувати» голкіпера і замість вибити м’яча, вже у падінні завдав удару по власних воротах – 2:0. Це була лише 13-та хвилина матчу! І поки тернополяни приходили до себе після дебютного шоку, господарі мали кілька шансів довести рахунок до розгромного ще в першому таймі. На щастя, не використали.
У перерві Василь Малик зробив три заміни, випустивши захисника Семена Вовченко, півзахисника Романа Волохатого і нападника Сергія Кисленка. І тернополянам вдалося переламати хід гри та навіть зрівняти рахунок. Спочатку голкіпер «Волині», після сильного удару від когось із тернополян, відпустив м’яча перед собою і Сергій Кисленко зорієнтувався першим – 2:1. А далі було ще цікавіше. Все той же Кисленко вдало відгукнувся на навіс Максима Проціва зі стандарту – 2:2.
У кінцівці «Волинь» з усіх сил намагалася забити, але зробити цього підопічні Василя Сачка так і не зуміли. Тому з двома очками після трьох ігор вони залишаються в хвості турнірної таблиці. Після матчу головний тренер лучан відверто зізнався: «Ми не програли, але для нас ця нічия, як програш»… «Ниві» ж можна лише поаплодувати. Команда проявила неабиякий характер і в чотирьох матчах жодного разу не програла! Правда і виграти поки не вдалося, але це вже справа наживна… Наразі після чотирьох ігор ми набрали 4 очки і знаходимося на 9 сходинці турнірної таблиці.
Ну, і не можу не звернути увагу на роботу колег з «Волинських новин». Якщо сайти «Футбол 24», «UA-Футбол», «Волинь», клубні сайти обидвох команд та багато інших подали звіти про поєдинок у такому ж сенсі, як і ми, то «Волинські новини» вирішили бути оригінальними та віддати гольові лаври господарям: «Вже на 8 хвилині «Волинь» відкрила рахунок у матчі –  Амбросій Чачуа подав зі штрафного, а високий центральний захисник «хрестоносців» Максим Войтіховський замкнув подачу партнера – 1:0. Уже через 5 хвилин вінгер Євген Протасов продерся крізь захисників та зробив рахунок 2:0». А далі – ще цікавіше: «Наприкінці зустрічі Сімінін міг зрівнювати рахунок, але воротар «Ниви» після його удару перевів м‘яча в стійку. Тож, матч закінчився нічийним рахунком – 2:2»… Це – повне поза грою, колеги!
А тим часом у п’ятому турі чемпіонату першої ліги жовто-зелених чекає не менше випробування, ніж у Луцьку. Вчора, 6 жовтня, у Горішніх Плавнях «Нива» зіграла з місцевим «Гірником-Спорт». Ця команда перебуває на третьому місці, маючи гру в запасі. У трьох матчах «гірники» здобули дві перемоги та одну нічию, набравши 7 очок. Та поки матч завершився, газета вже була підписана до друку. То ж про перебіг футбольних подій повідомимо читачам згодом.