Тернопільська «Нива» 22 жовтня зустрічалася у матчі із львівськими «Карпатами», яким поступилася вдома у першому колі 4 вересня – 0:1.

Команди розпочали поєдинок на зустрічних курсах, тернопільські футболісти особливо нічим не поступалися господарям поля і обидві команди мали шанси, щоби відкривати рахунок.

У першому таймі футболіст «Карпат» І. Дуць після кутового ледь не забив у власні ворота, м’яч в лічених сантиметрах розминувся зі стійкою. Згодом він же також після подачі з кутового завдав удару головою по воротах «Ниви», але голкіпер Максим Механів зіграв надійно і врятував тернополян від пропущеного м’яча.

На перерву команди пішли без забитих м’ячів, було багато боротьби, але бракувало гострих моментів.

На початку другого тайму, на 46-й хвилині, «Нива» могла вийти вперед.

Арсентій Дорошенко завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер «Карпат» здійснив сейв і перевів м’яч у стійку воріт. Львів’яни відповіли своїми атаками, виконавши кілька штрафних ударів, але безуспішно.

На 64-й хвилині після удару Таранухи знову виручив тернополян Механів. Через 10 хвилин львів’яни все-таки зуміли відзначитися голом, але арбітр не зарахував взяття воріт через положення поза грою. «Нива» також пробувала атакувати, але підводила реалізація, зокрема після ударів Ігоря Гатали та Романа Волохатого.

Поєдинок йшов до логічної нічиєї та вже у компенсований час арбітр поєдинку «побачив» кутовий.

Чачуа виконав подачу, а Дмитро Махнєв виграв боротьбу в захисників «Ниви» і завдав влучного удару головою – 1:0. В. о. тренера «Ниви» Сергій Задорожний після поєдинку був небагатослівним:

«Так не можна судити…».

«Карпати» набрали 19 залікових балів і продовжують займати другу сходинку, «Нива» з 12 пунктами залишилась четвертою.

«Нива»: Механів, Слива, Зінь, Демчук, Хруставка (Проців, 68), Козак (Дедух, 68), Різник, Волохатий, Гатала (Бей, 90+1), Дорошенко (Сухоручко, 80), Соколов.

Гол: Д. Махнєв, 90+2.

У 10-у тому турі «Нива» 30 жовтня прийматиме свого найближчого переслідувача  – «Прикарпаття», якому поступилася у першому колі 4 вересня – 1:0.