gazpostach

«Нива» завершила селекційний збір
Напередодні Нового року тернопільська «Нива» провели другу двосторонню гру в рамках п’ятиденного тренувально-селекційного збору. Загалом у зборах взяли участь діючі гравці команди, а також ряд потенційних новачків, серед яких ряд молодих вихованців тернопільського футболу.

Головний тренер «Ниви» Ігор Білан був подивований таким великим інтересом до команди з боку преси та футбольних агентів, хоча «Нива» завершила першу частину сезону на 11 місці.

– Зараз багато пишуть про нашу команду, гравців включають до символічних збірних. Вважаю, що це заслужено, бо хлопці показали непогану гру. Чимало футболістів самі просяться на перегляд у команду, телефонують, надсилають відео. Раніше у «Ниву» запросити гравців було важче. Тепер все змінилося. Не доводиться їх умовляти чи просити. Команда вийшла на такий рівень, що футболісти хочуть тут виступати, – зазначив тренер.

Першим зимовим новачком «Ниви» став досвідчений Ігор Семенина. Футбольний клуб уклав контракт із 31-річним гравцем напередодні нового року. Півзахисник розпочинав свою професіональну кар’єру якраз у «Ниві» ще в сезоні 2006/07. Після трьох років виступів у складі жовто-зелених, Ігор Семенина перебрався до «Фенікса-Іллічівця» з Калініно. Згодом у його кар’єрі були «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка), ФК «Львів», «Енергетик» (Бурштин), МФК «Миколаїв», донецький «Олімпік», «Черкаський Дніпро», «Геліос» (Харків), МФК «Миколаїв» і херсонський «Кристал». У цьому сезоні першої ліги за херсонців Семенина провів 14 матчів, у яких відзначився трьома голами та п’ятьма асистами. І ось через 13 років досвідчений півзахисник знову виступатиме у рідному клубі. Ігор Білан вважає, що Ігор Семенина повинен стати лідером команди:

— Такого гравця у середню лінію ми шукали уже давно. Зі своїм досвідом виступів на найвищому рівні Ігор Семенина повинен стати лідером команди. Однозначно це підсилення для нас. Сподіваюся, що він зможе на полі допомагати та підказувати нашим молодим гравцям і принесе чимало користі своїми діями. Ігор володіє хорошим пасом, баченням поля, а також чудово виконує стандарти, — сказав Ігор Білан.

Хто наступним поповнить ряди «Ниви», наразі невідомо. Принаймні під час селекційного збору потенційні новачки мали змогу проявити себе. Керівництво клубу визначиться з найкращими і вони пройдуть з командою повноцінні передсезонні збори, заплановані на 26 січня.

Хоча, ще одне поповнення таки є. Новим спортивним директором клубу став відомий у минулому футболіст і тренер Сергій Задорожний. Він виступав у складі «Ниви» в якості гравця у сезоні 2007/08. Згодом очолював команду як головний тренер у сезоні 2017/18.

Якісний склад поповнення вселяє оптимізм!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*