gazpostach

«Нива» потрапила під пресТернопільська «Нива» завершила  перший десятиденний цикл підготовки, дала футболістам кілька днів відпочинку і знову відновила тренувальний процес. До того ж, жовто-зелені беруть участь у турнірі пам’яті Ернеста Юста, і ці футбольні матчі є хорошою перевіркою здобутих теоретичних і фізичних навиків.

Але якщо у стартовому поєдинку наші футболісти не залишили каменя на камені від «Сокола» із Сокільників Львівської області – 7:0, то в другому самі потрапили під прес лідера групи і набагато серйознішого суперника –  СКК «Демня» з Миколаївського району – чемпіон Львівської області 2016 року.

«Демня» вважається однією із найсильніших аматорських команд Львівської області та має у своєму складі чимало досвідчених футболістів. Серед них – легендарний кіпер львівських «Карпат» Андрій Тлумак, футболісти, які свого час захищали у професійному футболі кольори тернопільської «Ниви»: Богдан Слука, Юрій Гусаковський та Юрій Войтович. До речі, Богдан Слука за підсумками 2016-го року отримав звання кращого гравця чемпіонату Львівської області.

Цього разу він чомусь не грав проти «Ниви», але і без нього «Демня» завдала нашим землякам розгромної поразки – 4:0. Таким чином команда з Миколаївського району у статусі лідера завершила груповий етап турніру пам’яті Ернеста Юста. Перед тим вона познущалася над ФК «Руданці» – 16:0 і з рахунком 6:0 обіграла «Сокіл». Тернополяни мають можливість посісти другу сходинку підсумкової таблиці групового етапу, якщо у заключному матчі обіграють ФК «Руданці». Матч заплановано на 18 лютого.

Однак участю в турнірі пам’яті Ернеста Юста підготовка «Ниви» до нового футбольного сезону не завершується. За словами головного тренера Петра Бадла, у планах команди два товариських матчі: з одним із лідерів другої ліги — винниківським «Рухом» (зіграно вчора) та командою першої ліги — чернівецькою «Буковиною» (19 лютого).

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*