20 вересня у дев’ятому турі тернополяни грали на виїзді з аутсайдером першої ліги ФК «Ужгород». 18 серпня цього року команди вже зустрічалися в рамках Кубка України, тоді в Ужгороді святкували перемогу тернополяни – 0:1.
Після нищівної поразки в попередньому турі від «Альянсу» вболівальники «Ниви» сподівалися на перемогу своїх улюбленців та своєрідну реабілітацію футболістів. Тим більше, що ФК «Ужгород» була єдиною командою нинішньої першої ліги, яка ще не перемагала. І футболісти «Ниви» не підвели.
У першому таймі ніхто з суперників не мав переконливої ігрової переваги, запам’яталося хіба що кілька небезпечних розіграшів стандартів від тернополян із неточними завершальними ударами Проціва та Демчука і жовті картки. Команди по черзі більше володіли м’ячем, але до гольових моментів справа не доходила. Хоча відчувалося, що футболісти «Ниви» мають перемагати хоча б завдяки перевазі у класі.
Не знаємо, які слова сказав тренер Ігор Климовський у перерві футболістам «Ниви», але таки вони подіяли. Тернополяни у другому таймі були набагато активнішими. Найбільш успішними для гостей стали 60-ті хвилини. Спочатку на 61-й хвилині небезпечно пробивав Ігор Гатала, а на 64-й зі штрафного Ігор Семенина, якщо з їхніми ударами голкіпер ужгородців впорався, то буквально через хвилину він був безсилим після удару Сергія Кисленка, якому асистував Демчук – 1:0. Варто зауважити, що С. Кисленко перед взяттям воріт, буквально декілька хвилин тому вийшов на заміну. На 69-й хвилині тернополяни збільшили свою перевагу. Після подачі кутового 21-річний захисник тернополян Андрій Зінь з дальньої дистанції потрапив у верхній кут – 0:2. Для нього це дебютний м’яч на професійному рівні. Футболісти «Ужгорода» до кінця фінального поєдинку так і не зуміли створити небезпечних моментів біля воріт гостей. У підсумку, гра завершилася перемогою «Ниви», що дало змогу їй покращити місце у турнірній таблиці – 15 пунктів і п’яте місце.
Ну що ж, приймаємо реабілітацію «Ниви» і сподіваємось, що вдома вони більше не пропускатимуть п’ять м’ячів.
ФК «Ужгород» – Нива» (Тернопіль) – 0:2 (0:0).
Голи:  С. Кисленко (65), А. Зінь (69).
Попередження: Пиняшко 18, Аксьонов 69, Хомченко 75 – Семенина 14, Волохатий 73.
У десятому турі 27 вересня «Нива» прийматиме івано-франківське «Прикарпаття».