gazpostach

«Нива» атестується на другу лігуТернопільська «Нива» підтвердила своє прагнення грати у другій лізі чемпіонату України з футболу, взявши участь у семінарі-навчанні для представників аматорських клубів, які бажають отримати професійний статус із сезону 2017/18 років.

Претендентами на отримання атестату є сім клубів, які разом із «Нивою» беруть участь в аматорському чемпіонаті України сезону 2016/17 років. Серед них — «Агробізнес» (Волочиськ Хмельницької області), «Гірник» (Соснівка Львівської області), ФК «Львів», МФК «Житомир», харківський «Металіст 1925» і сімферопольська «Таврія».

Як розповіли представники футбольного клубу «Нива», участь у семінарі взяли представники Комітету з атестації футбольних клубів ФФУ, Асоціації аматорського футболу України та Професійної футбольної ліги.

Претендентам на отримання професійного статусу були роз’яснені основні вимоги щодо атестації клубів та процедури проходження атестації. Найголовнішими критеріями є фінансова частина клубів та інфраструктура.

Офіційно процедура початку атестації стартує вже 11-го лютого, коли претенденти на отримання атестату повинні надати у Федерацію футболу України перший пакет документів.