gazpostach

Новий дитячий садок відкрили у селі Городище на Козівщині13 червня ц.р. у селі Городище Козівського району  відкрито новий дошкільний навчальний заклад. На урочистостях з нагоди цієї події побували народний депутат України Тарас Юрик, голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова районної державної адміністрації Василь Вітровий, голова районної ради Петро Репела, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич.

Керівники привітали дітей, їхніх батьків і колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди й доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і на радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей.

За давньою українською традицією приміщення дошкільного навчального закладу освятив священик. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка. Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „дім радості”, де будуть навчатися, виховуватися, спілкуватися з однолітками і успішно готуватися до навчання у школі.

Довідково: реконструкцію частини адміністративної будівлі під  дошкільний навчальний заклад «Пізнайко»  в цьому населеному пункті  розпочато в 2010 році. За цей час виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму 30 тис. грн.,  проведено весь обсяг будівельних робіт за кошти субвенції з фонду регіонального розвитку на суму майже 1 млн. 195 тис. грн. та 80 тис. – сільської ради. Загальна вартість будівництва дошкільного навчального закладу майже 1 млн. 275 тис. грн.  В оновленому  дошкільному навчальному закладі зроблено капітальний ремонт, підведено воду, каналізацію, закуплено меблі, кухонний інвентар, посуд на суму 147 тис. грн., також за кошти сільської ради закуплено ігровий майданчик вартістю 46 тис. грн. Проектна потужність ДНЗ – 25 дітей. На даний час у закладі навчаються та виховуються 15 дітей дошкільного віку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*