gazpostach

Нового керівника “Укравтодору” оберуть на прозорому конкурсіZemanta Related Posts ThumbnailМіністр інфраструктури України, представник “Народного фронту” Володимир Омелян оголосив про проведення конкурсу на посаду голови “Укравтодору”.

“Ми оголошуємо конкурс на посаду керівника “Укравтодору”. Має відбутись чесний прозорий конкурс, за результатами якого агентство має очолити незаангажована, необтяжена політичними чи лобістськими впливами людина, яка в своєму професійному минулому не має корупційної складової”, – підкреслив міністр.

Коментуючи майбутнє “Укравтодору”, Володимир Омелян наголосив, що ця структура має бути виключно замовником робіт щодо будівництва чи ремонту доріг.

“Укравтодор” має замовляти послуги, оголошувати тендер і все проводити через систему державних закупівель ProZorro. Тільки таким чином нам вдасться прибрати корупційну складову, забезпечити економію та ефективне використання бюджетних коштів”, – наголосив він.

Також міністр інфраструктури підкреслив, що нинішнє керівництво “Укравтодору” несе персональну відповідальність за прозоре та ефективне використання коштів, виділених на ремонт автошляхів.

Володимир Омелян заявив, що Уряд веде комплексну роботу щодо відновлення доріг. “Ми запустили амбітну програму. По-перше, завдяки діяльності Уряду Арсенія Яценюка цього року ми маємо рекордне фінансування на дороги: більше 19 млрд гривень. Ці кошти підуть на будівництво і відновлення українських автошляхів. По-друге, запровадження габаритно-вагового контролю на дорогах дозволить зменшити їх руйнування і повернути державний контроль за їх експлуатацією. По-третє, ми підготували пакет законопроектів, прийняття якого забезпечить комплексне реформування всієї дорожньої галузі”, – підсумував міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України звільнив за власним бажанням Андрія Батищева з посади голови “Укравтодору”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*