06.02.2023 04:46

Повідомити про новину

Поширити:

IMG_9527Хоч з початку роботи у Тернополі нової поліції минуло небагато часу, її представники ще довго будуть у колі уваги.
Серед поліцейських – колишні педагоги, медики, юристи, спортсмени… Всі вони урочисто склали присягу на вірність українському народові.
«Свобода» вирішила дізнатися, чому ці люди обрали для себе таку непросту, відповідальну, а часом надзвичайно небезпечну роботу.
25-річний Євген Алтунін служив в АТО і майже два місяці провів у полоні.
«Наша військова частина займалася конвоюванням, а також охороною сектору «Ц», який спочатку був у Краматорську, потім нас перемістили в Дебальцеве. Одного разу, їдучи за пораненими, ми потрапили в засідку. А далі полон… – розповів командир 3-ї роти Євген Алтунін. – Поліцейським вирішив стати, бо хочу змін в країні. Як то кажуть: хочеш щось зробити – зроби це сам».
У поліції також працює чимало жінок. Адже, як зазначають самі полісмени – у цієї професії немає статі.
Галина Скасків
«Я виховую маленьку донечку і хочу, щоб вона жила у кращій країні. Вважаю, що зміни потрібно починати з себе, тому вирішила стати поліцейським, – розповіла інспектор патрульної служби Галина Скасків. – За освітою я юрист, навчання не було для мене новинкою, але проходило дуже цікаво. У Львівському університеті МВС ніхто не робив різниці між чоловіками і жінками. Заступаючи на зміну, кожен відповідає за себе, за свого партнера, незважаючи, хлопець ти чи дівчина. Мене підтримують рідні. Звісно, вони хвилюються, що я обрала таку роботу, але це було моє власне рішення».
У поліцію пішли молоді люди різних спеціальностей, понад 80% із них мають вищу освіту. Одягнув форму поліцейського і колишній гравець тернопільської «Ниви» Олександр (Сандро) Мдінарадзе. Каже, що вирішив «зав’язати» із футболом і готовий захищати права й свободи людини на посаді патрульного поліцейського.
Олександр Мдінарадзе
«В Україні відбуваються зміни, і я хочу бути причетним до них, тому й пішов у поліцію, – розповів Олександр Мдінарадзе. – Футбольну команду залишив, оскільки закінчився контракт з клубом. Не хотів його продовжувати, не бачив у цьому сенсу. Якраз розпочався набір у поліцію, і я пройшов його. Було 24 особи на місце і чотири етапи випробувань, але особливих труднощів не відчув. Зараз ми всі готові до роботи на вулицях міста, щоб захищати права і свободи людей».
Нагадаємо, що 23-річний Олександр Мдінарадзе виступав за «Ниву» протягом останніх п’яти років. Загалом він провів 42 матчі у складі тернопільської команди та відзначився одним забитим голом.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.