gazpostach

Ноутбуки можна придбати… без грошейZemanta Related Posts ThumbnailДвох мешканців обласного центру знову обманув хитрий пройдисвіт. Невідомий зловмисник розробив непогану схему як придбати техніку, натомість не витратити ані гривні.

 

28-річна тернополянка продавала на інтернет сайті свій ноутбук. Покупець зателефонував у понеділок 13 червня. Домовилися зустрітися аби чоловік міг оглянути комп’ютер. Вже при зустрічі незнайомець вирішив одразу забрати товар а гроші перевести на картку. СМС-повідмлення про оплату семи тисяч гривень надійшло до потерпілої через декілька хвилин. Вона спокійно віддала ноутбук до рук зловмисника. Лише при спробі зняти готівку вбанкоматі дівчина зрозуміла, що стала жертвою шахрайства.

 

В аналогічну пастку потрапив і 25-річий мешканець обласного центру. 7400 гривень не потрапили на рахунок хлопця, а техніка пропала разом з незнайомим покупцем, який нібито придбав її.

 

Вже третій такий випадок  шахрайства  задокументували працівники поліції за дві доби.  Правоохоронці радять бути дуже обачними у торгахдороговартісними речами. Не довіряйте незнайомцям  – спочатку добре перевірте, чи надійшли кошти на рахунок, а лише тоді віддавайте до рук покупців товар! Торгуючи чи купуючи у мережі оплачуйте товар наложеноюплатіжкою,  не надавайте потенційними покупцям будь-які конфіденційні дані.

 

Сектор комунікації ГУНП

в Тернопільській області

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*