Суперником тернопільської «Ниви» у 13 турі першої ліги був МФК «Миколаїв». Команди підійшли до звітної зустрічі в гарному настрої. У попередньому турі жовто-зелені перемогли на виїзді житомирське «Полісся», а «корабели» познущалася над «ВПК-Агро» (4:0) з Шевченківки.
А от у Тернополі команди видали добротний матч, але без забитих м’ячів. Трохи активніше почали гості, та суперечка на футбольному полі тривалий час проходила без будь-яких небезпечних моментів біля воріт тієї чи іншої команди. Корабели намагалися діяти першим номером, але організація гри «Ниви» не дозволяла «Миколаєву» відчувати себе комфортно. Тернополяни ж вибігали в контратаки, змушуючи суперника діяти обережніше. Під завісу першого тайму команди обмінялися кількома небезпечними випадами, але на тому все і завершилося.
Після перерви «Нива» практично відразу створила гострий момент біля чужих воріт, але Ігорю Гаталі не вдалося поцілити у ворота метрів з 15-ти. «Миколаїв» відповів просто шикарним ударом Богдана Кушніренка здалеку, та наш  Данило Єрмолова дістав м’яча з-під поперечини. А ще запам’ятався епізод, коли за 10 хвилин до завершення матчу
Олег Хруставка збив суперника поблизу власного штрафного майданчика, за що й був видалений з поля. Однак, реалізувати небезпечний штрафний «корабелам» не вдалося – нападник гостей пробив у стінку.
Фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию. Напевно, команда Ігоря Білана не особливо засмутилася таким підсумком матчу з міцним «Миколаєвом». Тернополяни з дев’ятого просто перемістилися на десяте місце. А ось підопічні Іллі Близнюка втратили шанс наблизитися до лідируючої групи і посідають наразі п’яту сходинку турнірної таблиці.
До завершення першого кола «Ниві» залишилося зіграти на виїзді з волочиським «Агробізнесом» (20 листопада), та вдома – з херсонським «Кристалом» (25 листопада) і харківським «Металістом 1925» (30 листопада).
На фото: Данило Єрмолов, найкращий гравець матчу з «Миколаєвом» за версією партнерів ФК «Нива» – барбершопу «Сокира», та Олександр Демченко, якого визнали найкращим у попередній домашній грі.