gazpostach

Немов із фільму жахів 

102«Я вбив двох людей», – саме таке повідомлення надійшло на лінію «102» Монастириського відділу поліції. Невідомий відрекомендувався та назвав адресу, за якою скоїв вбивство.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника Монастириського відділу поліції Ярослава Побуринного, злочин трапився у ніч з 25 на 26 травня в селі Гончарівка в період з першої до третьої години ночі. Вбивця з місця злочину не тікав, а сидів у своїй кімнаті.

Тридцятиоднорічний чоловік перерізав горлянки своїм дідові та бабі, 1931 та 1932 років народження. На запитання правоохоронців, чому так вчинив, заявив, що дід мав чорну силу і порушував його спокій.

Вбивця проживав зі старенькими в одній хаті, а в літній кухні мешкала його мама та вітчим. Жінка каже, що тієї ночі вони не спали і бачили, як у будинку засвітилося. Згодом дізналися про страшне. Син сам прийшов до них, сказав про скоєне і попросив викликати поліцію. Проте матір злякалася, бо зрозуміла, що він перебуває в неадекватному стані. Не повідомив про злочин правоохоронців і рідний брат, який мешкає в Івано-Франківську. Йому про вбивство також одразу повідомили по телефону.

Знаряддя вбивства знайшли у кімнаті – це невеличка сокира та ніж.

За інформацією Ярослава Побуринного, вбивця перебуває на обліку в наркодиспансері – лікується від алкоголізму. Окрім того, чоловіка під час проходження строкової служби в армії дуже побили, і він повернувся звідти інвалідом третьої групи.

Заведено кримінальне провадження з кваліфікацією «умисне вбивство», наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу для затриманого, повідомили в обласній поліції.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*