gazpostach

Недремні очі доріг Тернопілля120013Ще чотири камери відеоспостереження в онлайн-режимі встановила Служба автомобільних доріг на автошляхах Тернопільщини. Таке ноу-хау дорожники почали використовувати кілька років тому, встановивши лише дві камери. А сьогодні їх уже 16.

Розташований відеонагляд на небезпечних ділянках доріг: спусках, підйомах і крутих поворотах. Це дозволяє краще контролювати рух транспорту і за потреби оперативно реагувати на критичні ситуації, які виникають час від часу.

Усі 16 камер розташовані на державних автошляхах, а саме: М-12 (Стрий-Тернопль-Кіровоград-Знам’янка),  М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече) та Н-18 (Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль).

А кілька днів тому запрацювали три інформаційні табло, розташовані при в’їздах до обласного центру з боку сіл Підгороднє та Смиківці.

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, «камери допомагають нам у роботі, оскільки в будь-який час можемо побачити ситуацію на дорогах, а інформативне табло – це вже поміч водіям та пішоходам, на ньому висвітлюється корисна інформація: попередження про пішохідний перехід, інтенсивність і обмеження руху, температура повітря та інше».

Жителі сіл Смиківці та Підгороднє зауважують, що з появою табло стало набагато легше переходити дорогу, особливо ввечері, а водії почали їздити повільніше й уважніше.

Прес-служба САД у Тернопільській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*