gazpostach

Не загорали, а боролисяпляж 4Тернополяни стали переможцями чемпіонату України з пляжної боротьби.

Сергій Подолянюк у ваговій категорії до 40 кг, Аліна Сивак (до 50 кг) та Мартин Мерва (до 60 кг) вибороли перші місця на відкритому чемпіонаті України з пляжної боротьби. Також бронзовим призером у ваговій категорії до 60 кг став Богдан Подолянюк.

Відкритий чемпіонат України з пляжної боротьби серед юнаків і дівчат 2000-2008 років народження завершився у Виноградові Закарпатської області. У змаганнях взяли участь близько ста учасників із різних куточків України, а також команди з Німеччини, Угорщини й Білорусі. Тернопільські борці представляли спортивний клуб імені Богдана Сцібайла «ГалТер’S» та ДЮСШ №1.

Пляжна боротьба є порівняно новим видом спорту, який тільки цього року був введений до Асоціації світової боротьби (UWW). Змагання проводяться на піску під відкритим небом, їх правила подібні до вільної та греко-римської боротьби, а також дзюдо, самбо, сумо. Дозволеними є використання прийомів усіх цих видів спорту. Для абсолютної перемоги необхідно покласти суперника на туше, а бали нараховуються по одному за приземлення суперника на пісок або ж за виштовхування із окресленої мотузкою території «піщаного килиму».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*