Повідомити новину

Поширити:

Урочисті заходи з нагоди  Дня місцевого самоврядування відбулися 7 грудня у Тернопільській ОДА. Вітаючи працівників органів місцевого самоврядування, голова обласної державної адміністрації Володимир Труш наголосив, що неможливо переоцінити роль місцевого самоврядування у розвитку та розбудові країни. Особливо зараз, коли свого логічного завершення добігає одна з найуспішніших  реформ – реформа децентралізації.

«Як усе велике починається з малого, так і успіх цілої країни залежить від розвитку наших сіл та селищ, міст та містечок. Реформа децентралізації дала громадам широкі можливості для реалізації своїх прав і ідей. Вони стали вільними у своєму виборі, позбулися тиску центру. Мешканці делегують вам  представляти свої інтереси, тому не забувайте про велику відповідальність, яка покладена на кожного з вас. День місцевого самоврядування – це свято кожного села, селища, міста, кожного їх мешканця, який своєю позицією, голосом, дією запускає потужний механізм управління. Впевнений, що разом з територіальними громадами нам вдасться реалізувати багато проєктів та втілити чимало ідей», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Також він запевнив, що в області налагоджена ефективна співпраця органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. А також  висловив сподівання, що ця співпраця буде продовжуватися і надалі на благо розвитку нашого краю.

Очільник краю побажав усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров`я, віри, добра, багато перемог у житті.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм,  активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Володимир Труш вручив грамоти та цінні подарунки кращим працівникам.

Нагадаємо, свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 №1250/2000.

Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про місцеве самоврядування”.

Джерело: Тернопільська ОДА.