10.12.2022 08:22

Повідомити про новину

Поширити:

Коронавірус продовжує вносити свої корективи у звичний розпорядок життя спортсменів та вболівальників. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні в четвер встановила нове епідемічне зонування в Україні з 5 жовтня. Таким чином, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, місто Тернопіль переведене в «червону зону». На жаль, це також означає, що домашній дебют баскетбольного клубу «Тернопіль» у Суперлізі відкладається. І стартові матчі, які мали відбутися у файному місті, команда зіграє на майданчиках суперників: 8 жовтня – з «Хіміком» у Южному, а 10 жовтня з «Одесою».
А тим часом отримала свій розвиток ситуація з інцидентом у контрольному матчі між баскетбольними клубами Одеси і Тернополя. Головний тренер БК «Одеса» Олег Юшкін повідомив, що американський бігмен Баден Джаксом вибув з ладу на чотири тижні. Ми вже писали, що у Джаксома після контрольного матчу проти БК «Тернопіль» діагностували перелом щелепи. Травму американець отримав у результаті бійки з центровим тернополян Максимом Сандулом. Джаксом не допоможе «Одесі» в матчах Фіналу чотирьох Кубка України і пропустить старт нового сезону в Суперлізі.
До речі, інцидент розглянуто і на засіданні Директорату чемпіонату України з баскетболу Федерації Баскетболу України. Гравцям обох команд, які влаштували бійку під час товариської зустрічі, було винесено покарання. У складі одеситів Джаксома Бадена та Брауна Рамела зобов’язано сплатити обов’язковий грошовий внесок на користь ФБУ в розмірі 20 тис. грн та дискваліфіковано на три наступні гри офіційних змагань ФБУ.
У складі тернополян Максима Сандула зобов’язано сплатити обов’язковий грошовий внесок на користь ФБУ в розмірі 20 тис. грн та дискваліфіковано на три наступні гри офіційних змагань ФБУ, а Андрія Агафонова і Олександра Тищенка зобов’язано лише сплатити обов’язковий грошовий внесок на користь ФБУ в розмірі 20 тис. грн.
Гравці будуть допущені до участі в змаганнях лише після відбуття покарання та сплати вищезазначених внесків.
Також ФБУ порадила «Одесі» та «Тернополю» звернути увагу на положення Правил проведення Чемпіонату і Кубку України з баскетболу, якими передбачені значно жорсткіші санкції за аналогічні порушення, вчинені під час офіційних змагань.
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.