gazpostach

Не стало відомої тернополянки, яка відкрила світові Пінзеля22000Після важкої хвороби на 61 році життя померла відома тернополянка Віра Стецько.

Мистецтвознавець, краєзнавець, дослідниця творчості Пінзеля, музейний працівник, громадська діячка, журналістка Віра Стецько була прикладом високого професіоналізму. На її приклади завжди вчилися молоді науковці, як треба віддавати всю себе улюбленій справі.

Шляхетна, красива і розумна, позитивна, життєрадісна, любляча, доброзичлива, — цей список можна продовжувати і продовжувати, майже до безкінечності.

Разом зі своїм чоловіком, відомим українським живописцем та скульптором Дмитром Стецьком, вони стали прикладом української, високоінтелектуальної та інтелігентної родини, де царювала повага та кохання.

Віра Стецько через свою працю, громадське та мистецьке життя увійде не лише в історію України, а всього світу. Дослідниця творчості «Галицького Мікеланджело» — Іоана Пінзеля, Віра Стецько наново відкрила унікального митця не лише для тернопільської, а й світової спільноти, повідомляє прес-служба міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*