gazpostach

Не стало молодого тернопільського музиканта16 січня несподівано і раптово обірвалося життя талановитого молодого тернопільського музиканта, барабанщика гурту «Bugs Bunny» Івана Чопика. 23-річного хлопця за рік «з’їв» рак.

Цю сумну новину опублікували на сторінці гурту його колеги:

«Пішов від нас назавжди наш любий вірний друг і музикант. Іван помер від раку, який за рік часу вбив усе живе у ньому. Нам досі важко у це повірити. Ми знаємо, Іван, що ти до кінця вірив у наш гурт, у своє майбутнє, у те, що ти одужаєш і ми з новою силою почнемо писати, створювати, гастролювати, жити…

Твоя мрія не згасне. Тільки це все тепер доведеться робити без тебе, проте з одним гаслом «заради тебе». Тепер у нас є хрест, який кожен із нас буде нести до кінця. Ми пам’ятатимемо тебе завжди і з твоїм ім’ям виходитимемо на сцену. Колись ми зможемо заграти з тобою ще раз, але цього разу це буде уже «Небесний Bugs Bunny»

Зворушливі розповіді про Івана пишуть ті, хто таємно захоплювався ним, хоч і ніколи про це не говорив вголос. Один з них – гітарист Назар Антоник:

«Ти – приклад сили і твердості волі та непохитної віри у краще. Ти жодного разу ні на що не нарікав, а тільки усміхався і постійно жартував. Зовсім недавно ти сказав мені, що: «Хороші люди завжди будуть з Богом!» І я ні на секунду не сумніваюся, що ти з Богом. Я ніколи не чув про Тебе поганого слова.
Напевно, Богові в Небесний оркестр знадобився талановитий барабанщик і водночас прекрасна людина. Інакшого пояснення в мене немає. Друже, ти світло, яке завжди випромінювало добро. І ми будемо нести твоє світло, допоки є на цій землі!»