gazpostach

Не солодкий медZemanta Related Posts ThumbnailМайже три тисячі гривень втратили двоє мешканців Тернополя через власну наївність та безпечність.

У понеділок до правоохоронців звернулася сімдесятисемирічна жителька з вулиці Фабричної. Пенсіонерка заявила, щодо неї близько 14:15 у двері подзвонив невідомий. Чоловік продавав мед заціною, нижчою ринкової. Після того, як продавець пішов, жінка помітила, щоу неї щезло 2200 гривень.

Зі схожою заявою того дня звернулася до поліції ще одна тернополянка.Пенсіонерка, 1928 року народження повідомила, що з її квартири на вулиці Чорновола викрали 1700 гривень. За словами правоохоронців, потерпілатакож впустила до помешкання продавця меду. Окрім цього, чоловік щепопросив розміняти гроші. Як результат – жінка позбулася власнихзаощаджень.

Обидві події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею185 частина 1 – крадіжка.

Правоохоронці вкотре застерігають, не впускати до квартир невідомих, непогоджуватися на будь-які пропозиції від сторонніх осіб, не розмінюватигроші та не вестися на пропозиції дешевого товару. Усе це – відпрацьованісхеми шахраїв.

Сектор комунікації ГУНП

в Тернопільській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*