10.12.2022 08:21

Повідомити про новину

Поширити:

Ну, може і в любові, але бажано в Кубку України
Тернопільська «Галичанка-ЗУНУ» здобула цього сезону лише дві перемоги і обидві – над аутсайдерами: чернігівським «Університетом-ШВСМ» і «Полтавчанкою». Нічого нового не принесли і перенесені матчі третього туру, в яких тернополянки зустрічалися з лідерами – кам’янським «Прометеєм» та южненським «Хіміком». Матчі відбулися в Кам’янському і обидва завершилися з рахунком 3:0 не на користь наших волейболісток.
Коментуючи невтішні підсумки, головний тренер тернопільської команди Віктор Туркула все прекрасно розуміє: «Порівняно з минулим сезоном, від нас пішло кілька гравців основного складу. Так, після другого туру прийшли Вікторія Дельрос та Інна Деніна, але ми з ними працюємо не повних два місяці. Чудес не буває. Треба, щоб гравці відчували одне одного, а для цього потрібен час».
Справді, в міжсезоння «Галичанку» залишила снайпер №1 Суперліги минулого сезону Олександра Міленко. Також колектив покинули обидві центральні блокуючі основного складу – Марія Лозинська та Марина Мазенко. І хоч по ходу сезону команда отримала підсилення, гра наразі не клеїться. Зрештою, треба відзначити, що в останніх трьох програних матчах (перед туром у  Кам’янському) тернопільська команда цілком могла перемагати: з «Поліссям» (2:3) вела 2:1, а четверту партію програла 24:26, з «Регіною» (2:3) також вела 2:1, але поступилася на тай-брейку з рахунком 16:18, «Волині» (1:3) програла в четвертій партії з рахунком 29:31.
Та й незважаючи на восьме місце в турнірній таблиці Суперліги, тернополянки демонстрували змістовний волейбол і протягом поєдинків із «Хіміком» та «Прометеєм». Як зазначив Віктор Туркула після зустрічей, якби його команда так добре грала до цього, то зараз би точно не перебувала в групі аутсайдерів чемпіонату. Але, щоб боротися на рівних з лідерами змагань, цього виявилося недостатньо. Що й казати, на сьогодні переможна серія, скажімо, «Хіміка» в суперництві з «Галичанкою» становить 41 матч(!) – після поразки в Тернополі 6 березня 2014 року з рахунком 2:3. Що стосується «Прометея», то ця молода команда отримала вже п’яту перемогу над «Галичанкою» в усіх турнірах.
Не щастить цього сезону тернополянкам у Суперлізі жіночого чемпіонату. Залишається сподіватися, що пощастить у розіграші Кубка України. Матчі 2-го етапу «Галичанка» зіграє 22-24 грудня.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.