gazpostach

Не мовчи: поліцейські навчали дітей протидіяти жорстокостіТема шкільного булінгу не втрачає актуальності.  Навчити протидіяти такому явищу в шкільному середовищі –  з такою метою завітали правоохоронці до навчального закладу в Почаєві.

Поліцейські відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції спільно з  психологом  провели для учнів 8 класу  правовий урок. Гості в погонах пояснили на реальних прикладах до чого призводять образи, цькування, застосування насилля та поінформували, куди звертатися за допомогою у випадку шкільного приниження.

Дізналися учні і про відповідальність за принизливі та неприпустимі вчинки до однолітків. Дітям наголосили, що законодавством передбачено відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу. Якщо кривдникові не виповнилося шістнадцять років, за нього відповідатимуть батьки – заплатять штраф.

Хлопці та дівчата уважно слухали правоохоронців, долучалися до  обговорення з психологом, запитували як діяти в тій чи іншій ситуації.

Важливість таких уроків годі переоцінити, адже більшість сумних історій знущань неповнолітніх один над одним у школі чи поза нею жертви приховують, а кривдники залишаються безкарними. Незважаючи на те, що така тематика завжди звучить у навчальних закладах на виховних заняттях,  викладачі зауважують, що саме працівники поліції  доносять інформацію до підлітків найбільш переконливо.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*