gazpostach

Наталя ДИНЬКА: «Маючи чоловіка і трьох діток, треба бути психологом»1707Бути мамою — відповідальна робота, що не передбачає вихідних і відпусток. Мама, домогосподарка, кухар, вихователь, швачка, психолог, дружина і, зрештою, жінка – ці й чимало інших професій доводиться щодня виконувати одній людині. Про секрети виховання, сімейного щастя і благополуччя ми дізнавалися у багатодітних матерів. Сьогодні ж розповімо про сім’ю Наталі Диньки. Жінка виховує трьох діточок.

«Я ніколи не думала, що стану багатодітною матір’ю. Але доля подарувала мені троє дітей, тому я – найщасливіша жінка, – розповіла пані Наталя. – Діти – це моя гордість. Найстаршій Софії – 14 років, Назарчику – 10 і Настусі – 4 роки.

Спочатку вважала, що народити двох дітей – справжній подвиг для жінки. Але коли з’явилася Настуня, зрозуміла, яка це втіха. Адже старші допомагають доглядати за молодшою. Також великою підтримкою для мене є чоловік і наші батьки».

Мама-студентка

Завдяки таким помічникам пані Наталя знайшла час для навчання. Сьогодні здобуває післядипломну освіту. Навчається на психолога.

«Я завжди кажу, що маючи чоловіка і трьох діток, треба бути психологом для сім’ї. Добре, коли є можливість стати ним не лише завдяки власним помилкам. Навчання дається легко. Більше того, діти бачать, як вчиться мама, й самі активніше беруться за уроки».

Софійка – відмінниця. Також дівчинка

бере активну участь у житті церкви Святого Йосафата, допомагає монахині й грає на гітарі.

Назар займається спортом і дуже любить математику.

«Коли ми робимо уроки, я ще думаю над розв’язком, а він уже каже відповідь», – ділиться пані Наталя.

Назарчик охоче допомагає батькам. Татові – у гаражі. А мамі – на кухні. Особливо смачними у хлопця вдаються десерти.

Рецепт від Назарчика

«Я дуже люблю солодке. Тому й навчився самостійно його випікати. Хоча на кухні ми часто хазяйнуємо зі старшою сестричкою.

Улюблений десерт – тортик із крекеру. Його дуже швидко готувати, бо не потрібно випікати. Рецепт простий: на форму викласти крекер, збити сметану з цукром. До суміші додати фрукти. Змастити печиво. Так зробити кілька шарів. Зверху прикрасити шоколадом і поставити в холодильник», – ділиться рецептом Назар.

Діти просять молодшого братика

«Ми не просто міцна родина, ми – друзі, які завжди готові підтримати один одного.

Тішить те, що мої діти навчилися бути щирими й добрими. Особливо ці якості помітні у маленькій Настуні. Коли приносять шоколадку, вона обов’язково ділить її на трьох.

Попри те, що ми – багатодітна родина, діти просять молодшого братика. Найбільше на нього чекає Назарчик. Хто знає… Можливо, колись і втілимо прохання дітей», – підсумовує Наталя Динька.

Наталя ЛУКІВ

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*