Повідомити новину

Поширити:

1707Бути мамою — відповідальна робота, що не передбачає вихідних і відпусток. Мама, домогосподарка, кухар, вихователь, швачка, психолог, дружина і, зрештою, жінка – ці й чимало інших професій доводиться щодня виконувати одній людині. Про секрети виховання, сімейного щастя і благополуччя ми дізнавалися у багатодітних матерів. Сьогодні ж розповімо про сім’ю Наталі Диньки. Жінка виховує трьох діточок.
«Я ніколи не думала, що стану багатодітною матір’ю. Але доля подарувала мені троє дітей, тому я – найщасливіша жінка, – розповіла пані Наталя. – Діти – це моя гордість. Найстаршій Софії – 14 років, Назарчику – 10 і Настусі – 4 роки.
Спочатку вважала, що народити двох дітей – справжній подвиг для жінки. Але коли з’явилася Настуня, зрозуміла, яка це втіха. Адже старші допомагають доглядати за молодшою. Також великою підтримкою для мене є чоловік і наші батьки».
Мама-студентка
Завдяки таким помічникам пані Наталя знайшла час для навчання. Сьогодні здобуває післядипломну освіту. Навчається на психолога.
«Я завжди кажу, що маючи чоловіка і трьох діток, треба бути психологом для сім’ї. Добре, коли є можливість стати ним не лише завдяки власним помилкам. Навчання дається легко. Більше того, діти бачать, як вчиться мама, й самі активніше беруться за уроки».
Софійка – відмінниця. Також дівчинка
бере активну участь у житті церкви Святого Йосафата, допомагає монахині й грає на гітарі.
Назар займається спортом і дуже любить математику.
«Коли ми робимо уроки, я ще думаю над розв’язком, а він уже каже відповідь», – ділиться пані Наталя.
Назарчик охоче допомагає батькам. Татові – у гаражі. А мамі – на кухні. Особливо смачними у хлопця вдаються десерти.
Рецепт від Назарчика
«Я дуже люблю солодке. Тому й навчився самостійно його випікати. Хоча на кухні ми часто хазяйнуємо зі старшою сестричкою.
Улюблений десерт – тортик із крекеру. Його дуже швидко готувати, бо не потрібно випікати. Рецепт простий: на форму викласти крекер, збити сметану з цукром. До суміші додати фрукти. Змастити печиво. Так зробити кілька шарів. Зверху прикрасити шоколадом і поставити в холодильник», – ділиться рецептом Назар.
Діти просять молодшого братика
«Ми не просто міцна родина, ми – друзі, які завжди готові підтримати один одного.
Тішить те, що мої діти навчилися бути щирими й добрими. Особливо ці якості помітні у маленькій Настуні. Коли приносять шоколадку, вона обов’язково ділить її на трьох.
Попри те, що ми – багатодітна родина, діти просять молодшого братика. Найбільше на нього чекає Назарчик. Хто знає… Можливо, колись і втілимо прохання дітей», – підсумовує Наталя Динька.
Наталя ЛУКІВ