Повідомити новину

Поширити:

Медик з Чортківського району, яка сьогодні вивчає ще й журналістику, Віра Сирота-Яблонь отримала першу премію у регіональному онлайн-конкурсі “Українська родина”. 
“Хто сказав, що у 42 пізно довести, що ти – талант? А я довела, отримавши першу премію у регіональному онлайн–конкурсі ”Українська родина”, який проводили до Дня матері у Чортківському районі. В останній день конкурсу дізналася про його проведення і подала заявку. Часу на підготовку не було. Тому без вагань вибрала свій авторський вірш ”Бережіть матусю”. Мій син Степанко і сестра Тетяна зробили відео. Я надіслала його організаторам 10 травня. І яким же було моє здивування, коли побачила своє прізвище першим! Це – перемога!!! Ніколи не соромтеся бути собою і не приховуйте свій талант, не зважаючи на те, скільки вам років. Якщо хочете, щоб у вас повірили інші – повірте в себе самі. Завжди рухайтеся вперед, до перемоги», – зазначила Віра Сирота-Яблонь.
За словами жінки, яскравим прикладом для неї стали інші українські жінки, які, незважаючи на вік, вчаться новому і досягають успіху.
“Яскравим прикладом для мене стала викладач Чортківського гуманітарного коледжу ім. Барвінського Галина Гаєвська, поетеса з Тернополя Тетяна Петрушко, редактор із Житомира Леся Дмитерко і поетеса та журналіст з Бродів Тетяна Сорока, яким зараз майже 60 років. Вони йдуть в ногу з часом, подаючи приклад молодим», – наголосила Віра Сирота-Яблонь.