gazpostach

Наш земляк Фірташ вже не роботодавецьДмитро Фірташ пішов з посади голови Федерації роботодавців України

 Новим головою Федерації роботодавців України (ФРУ) став голова наглядової ради ВАТ «Ветропак Гостомельський склозавод» і президент Асоціації підприємств скляної промисловості Дмитро Олійник, який змінив на цій посаді бізнесмена Дмитра Фірташа, котрий з березня 2014 року очікує в Австрії остаточного рішення про його екстрадицію до США.

Як зазначено в повідомленні ФРУ, нове керівництво організації було обране у вівторок, 6 вересня, більшістю голосів керівного органу об’єднання – радою Федерації, до складу якої входить 52 керівники галузевих і територіальних організацій бізнесу.

Олійник в 2010-2011 рр. вже очолював ФРУ, а з кінця 2011 року, коли керівником об’єднання був обраний Фірташ, і дотепер був заступником голови ФРУ з економічних питань.

Було обрано також новий склад президії ради ФРУ, до якого увійшли 15 власників великих промислових підприємств і керівників галузевих об’єднань. Він здійснюватиме стратегічне керівництво діяльністю організації.

Федерація роботодавців України заснована в 2002 році і об’єднує понад 80 галузевих і територіальних організацій роботодавців, представляючи інтереси близько 8500 підприємств, які, за розрахунками самої організації, загалом генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 млн осіб. ФРУ також є однією зі сторін створеної в 2005 році Національної тристоронньої соціально-економічної ради (НТСЕР). Мета цього органу – надати консолідовану позицію роботодавців, уряду і профспілок щодо трудових, соціальних і економічних питань. Зокрема, наприкінці серпня цього року ФРУ спільно з Кабінетом міністрів і Федерацією профспілок України (ФПУ) уклала Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики та трудових відносин у країні на 2016-2017 рр.

  • http://zaxid.net/
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*