gazpostach

Наш відомий земляк став «Народним героєм України»26081Під час церемонії вручення відзнак «Народний герой України» у м. Хмельницькому, телеведучий «Нового каналу» і наш земляк зі Збаража Сергій Притула отримав нагороду за волонтерську роботу.

Про це він написав у соціальній мережі, додавши, що це не тільки його заслуга, а всіх, хто допомагає українським бійцям.

«Друзі, вчора нас нагородили орденом «Народний герой України». Нас – це всіх, хто протягом останніх двох з гаком років долучається до мого волонтерського зусилля щодо забезпечення наших підрозділів тим, чого їм не вистачає. Це нагорода кожного з вас, хто приносив пачку чаю або сигарет, теплий одяг або ліки, хто посилав на волонтерський рахунок 20 гривень або передавав у руки 10 000 $, хто переганяв машини з-за кордону і лагодив їх в Україні, хто писав листи бійцям або супроводжував наші виїзди в АТО добрим словом і молитвою», – зазначив телеведучий у своєму акаунті на Facebook.

Притула подякував усім і повідомив, що продовжить свою волонтерську діяльність: «У нас роботи і далі непочатий край. На черзі придбання джипа, буса і тепловізійного прицілу для снайпера», – додав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*