gazpostach

Нарешті абітурієнти дізнаються, хто вступив на бюджет10005Сьогодні, 1 серпня,  абітурієнти знатимуть, чи змогли вони отримати місце державного замовлення.

Про це під час прес-конференції розказала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.
За її словами, окрім сайту vstup.info, що вже давно є партнером Міносвіти, інформацію про рекомендованих до зарахування на бюджетні місця до 12 години дня 1 серпня повинні оприлюднити університети. Також інформація про зарахування абітурієнта з’явиться в його особистому кабінеті, через який вступник подавав заяву.

З 28 липня по 1 серпня – до оприлюднення результатів – електронна система аналізуватиме дані вступників за алгоритмом автоматичного розподілу.

Також цьогорічне нововведення — принцип «місце йде за абітурієнтом» — дозволяє на 25% збільшити кількість бюджетних місць для університетів.

«Введення цієї системи – критично важливе, оскільки це дасть можливість відійти від практики ручного розподілу, коли Міністерство саме розподіляє місця державного замовлення. Тепер ми робитимемо прив’язку до сильних абітурієнтів та даватимемо місця тим університетам, куди йдуть навчатися вступники з найвищими балами», — зазначила Інна Совсун.

До 18 години 5 серпня 2016 р. абітурієнти, які отримали статус «рекомендований до зарахування на навчання за бюджетні кошти» — тобто місце держзамовлення – повинні привезти оригінали документів (відповідно до переліку, встановленого ВНЗ) в приймальну комісію.

6 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на бюджетні місця. Абітурієнти, які не отримали місце держзамовлення, до 10 серпня можуть написати заяву на вступ на контракт.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*