gazpostach

Нардеп з Тернополя Андрій Богданець розкритикував дії уряду під час карантинуНародний депутат з Тернополя від «Слуги Народу» Андрій Богданець критично висловився про окремі дії уряду, спрямовані на боротьбу з коронавірусом.

 Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 – Під час пандемії коронавірусу Уряд України допускає реалізацію рішень, які негативно впливають як на економіку країни, так і на життя простих громадян, зокрема: неправильно забороняти виїзд за кордон на сезонні роботи українським заробітчанам. За даними Світового банку, минулого року українські працівники перевели 15,8 млрд. дол. – це 10,5 % ВВП України. Така заборона матиме не тільки негативні економічні наслідки, але й є прямим порушенням прав людини. Неправильно, коли дозволено торгувати в магазинах у закритих приміщеннях, а на ринках – ні. Тут найбільше збитків отримують прості фермери, які власними силами та заощадженнями вирощують продукцію, – пояснив Андрій Богданець

 Також народний обранець зазначив, що помилковим рішенням уряду є заборона продавати гарячі напої «з собою», які готуються в кавових апаратах, у той час, як на заправках їх можна придбати. Від цього, на думку Андрія Богданця, значно потерпають малі підприємці.

Окрім цього, нардеп вважає, що неприпустимо, коли «Епіцентр» у розпал карантину працює, а інші господарські магазини – ні.

– Сподіваюся, уряд візьме до уваги допущені недоліки в роботі та незабаром їх усуне, – підсумував Богданець.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*