gazpostach

Напилися води і… обікрали господинюУ Бережанах на подвір’я пенсіонерки зайшли троє жінок та чоловік ромської національності. Одна з незнайомок попросила води, скаржилася на погане самопочуття. Господиня зайшла до хати, а непрохані гості увійшли слідом. Усі метушилися біля хворої, а пенсіонерка й не помітила, що зловмисники встигли проникнути до іншої кімнати та обнишпорити її.

Коли ж господині вдалося спровадити ромів з хати, вирішила перевірити, чи щось не пропало. Тоді й виявила відчинений сервант. Зі сховку зникли геть усі гроші: 1000 доларів, 13 тисяч гривень ще й декілька польських купюр. Злодії розжилися на майже 50 тисяч гривень.

Жінка кинулася надвір, однак крадії одразу сіли в авто і втекли. Вона зателефонувала в поліцію. Правоохоронці встановлють особи зловмисників

У відділі комунікації ГУ НП в області застерігають не впускати до помешкання чужинців. Аферистам одне на думці: вивідати, де зберігаються  заощадження, та викрасти їх. Більшість з таких зайд справні психологи та маніпулятори. Не вступайте з ними у розмову, не дивіться їм у вічі. Пам’ятайте: зняття поробів, продаж товару, обмін чи позика валюти або ж банальне прохання напитися води наймовірніше завершиться втратою грошей. Попередьте про подібні випадки своїх стареньких родичів та сусідів, застережіть їх.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*