gazpostach

Напередодні Дня захисту літніх людей Ігор Гуда відвідав Петриківський геріатричний пансіонат1404Солодке свято організували людям похилого віку, котрі мешкають у цьому закладі. Бабусь та дідусів відвідав громадський діяч, директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда. Напередодні Дня захисту літніх людей, який в Україні та світі відзначається 15 червня, підопічні пансіонату зібрались у святковому залі й отримали солодкі подарунки. 

Нині у цьому закладі мешкає понад 170 підопічних, усі вони на схилі літ залишились самотніми. Найближчих людей їм замінили працівники пансіонату, які намагаються зробити будні і свята стареньких щасливими.

Як розповів директор геріатричного пансіонату Степан Глушок, нещодавно у закладі завершили великий обсяг робіт з реконструкції покрівлі з одночасною надбудовою горищного даху корпусів. Підопічним постійно намагаються покращувати умови, але, зізнаються, коштів, які надає держава, бракує. Доводиться розраховувати на допомогу благодійників.

—  У нас переважно були закордонні спонсори, а тепер, приємно відзначити, є меценати наші – українські. Нині в гості з подарунками приїхав директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда, — представив благодійника Степан Глушок.

Літні люди отримали солодощі, втім, не менше раділи увазі. Працівники закладу кажуть, старенькі люблять, коли до них приходять гості.

— Ми вирішили зробити ваше свято приємнішим. Це – невеличка подяка за вашу нелегку багаторічну працю. Мені дуже приємно бути нині з вами та привітати особисто. Суспільству необхідно виявляти турботу і піклуватися про тих, хто потребує захисту і підтримки, — зазначив Ігор Гуда.

Незважаючи на вік, бабусі і дідусі не втрачають любові до життя: хтось працює у тутешній пасіці, хтось вишиває, хтось доглядає за рослинами, хтось займається рукоділлям.  На умови не нарікають, навпаки, кажуть, тут веселіше, ніж удома, та й годують добре. А от відвідувачам раді завжди, старенькі тепло дякують за увагу та запрошують у гості.

Лесь ВАТАМАНЮК

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*