gazpostach

Наливайченко змусив ГПУ відкрити провадження щодо офшорів23318Печерський суд задовольнив скаргу екс-глави СБУ Валентина Наливайченка на бездіяльність Генеральної прокуратури України та зобов’язав відкрити кримінальне провадження щодо офшорів

Про це він написав у Facebook.

“… нам з командою вдалося домогтися рішення суду, який зобов’язав Генеральну прокуратуру розпочати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності, зокрема використання ними для цього офшорів”, – написав Наливайченко.

Він пояснив, що згідно з прийнятим судом рішенням, Генпрокуратура зобов’язана зареєструвати його заяву і внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення.

Наливайченко нагадав, що ще в серпні 2015 року вимагав від Генпрокуратури почати розслідування причетності депутатів від “Блоку Петра Порошенка” до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd.

“Результати розслідування громадськість, на жаль, так і не дізналася, тому що його не було!” – написав він.

Наливайченко також вказав, що 16 травня поточного року він додатково передав в Національне антикорупційне бюро, Генпрокуратуру і парламентський комітет з питань запобігання та протидії корупції нові заяви про вчинення кримінального злочину, вимагаючи розслідувати діяльність ще двох пов’язаних з INTRACO офшорів – Kitromi Limited і Vincenz Limited.

“У нас на руках рішення суду, а перед Генпрокуратурою стоїть серйозний виклик і випробування: розслідувати і притягти до відповідальності владних корупціонерів або спустити все на гальмах”, – додав Наливайченко.

Він також опублікував фотокопію відповідної постанови суду від 22 червня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*