gazpostach

Найкраща гра в сезоніТернопільська «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» свій перший тур після нетривалої зимової перерви у чемпіонаті України зіграла на виїзді проти луцької «Волині-Університет-ОДЮСШ».

Перед протистоянням наші землячки посідали друге місце в турнірній таблиці, набравши 34 очки. «Волинь» дихала у спину, маючи лише на шість очок менше. Відтак, господарі майданчика прагнули наздогнати тернополянок, «Галичанка» ж у разі успішних результатів змогла б відірватись від найближчих переслідувачок та закріпитися на другій позиції.

Відразу зазначимо, що нашим землячкам повністю вдалося виконати задумане. У першому поєдинку, який завершився з рахунком 3:0, вирішальною, на думкою обох тренерів, стала перша партія. «Волинь» мала вигравати, але, зрештою, програла і партію, і весь матч.

Під час другого поєдинку, хоча він і завершився з рахунком 3:1, волинянки мали мізерні шанси на успіх. Як розповів головний тренер «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» Віктор Туркула, його підопічні вирішили, що справу зроблено, а тому не налаштувалися на першу партію належним чином. Зате після програшу взялися за голову і, за словами волейбольного експерта Богуслава Галицького, показали свою найкращу гру в сезоні та довели, що заслужено посідають другу сходинку в чемпіонаті. Також спеціаліст відзначив неймовірну гру досвідченої Олени Туркули, яка була справжнім лідером команди.

Отже, «Галичанка» реваншувалася за поразки в двох попередніх домашніх матчах з «Волинню», і якщо не відбудеться ніяких сенсацій, то Тернопіль прийме один з фінальних турів, адже відрив від луцького колективу сягає вже 12-ти очок.