Повідомити новину

Поширити:

Історія офіційних протистоянь тернопільської «Ниви» з волочиським «Агробізнесом» налічує сім матчів, чотири з яких відбулися ще на аматорському рівні. Тоді було зафіксовано дві перемоги хмельничан та дві нічиїх. На професійному рівні у дебютному очному протистоянні в другій лізі перемогли тернополяни, а надалі вигравав тільки «Агробізнес».
І от 20 листопада «Нива» у 14 турі чемпіонату першої ліги на виїзді знову поступилася. Поразка 4:0 стала найбільшою цього сезону. Експерти відзначають, що перервати невтішну для себе статистику тернопільській команді буде непросто, адже команда Олександра Чижевського у прекрасній формі. Після цього туру «Агробізнес» перемістився на другу сходинку турнірної таблиці, тоді як «Нива» опустилася на одинадцяту. Після матчу виконувач обовязків головного тренера Ігор Білан навіть не мав що коментувати: «Ну які тут коментарі? Ми програли хорошій, класній команді, допустивши дуже багато помилок, тому такий результат… Напевне, нам ще не вистачає майстерності».
Однак, можна говорити і про об’єктивні причини. Через дискваліфікацію, гру пропускав Олег Хруставка, який забив переможний м’яч «Поліссю» в позаминулому турі. Були й інші кадрові проблеми.
Тому й не дивно, що господарі почали активно, і на 26 хвилині свою територіальну й ігрову перевагу втілили в гол. А ще через 10 хвилин у ворота «Ниви» влетів курйозний м’яч, який повністю на совісті 19-річного голкіпера Данила Єрмолова. М’яч, що котився у ворота, він для чогось вирішив зупинити  ногою і… не поцілив – 2:0.
Невпевненість воротаря вибила з-під тернопільських футболістів останню надію. А господарям додала наснаги. На 62-ій хвилині уродженець Бережанського району Богдан Семенець вривався у штрафну жовто-зелених і був збитий захисником. Пенальті реалізував Руслан Черненко. Це вже його восьмий м’яч у сезоні і… 3:0. Крапку ж у матчі поставив Сергій Петров, який втік від захисника і переграв Данила Єрмолова.
Результат не зовсім втішний, як і турнірне становище «Ниви». Проте, до завершення першого кола є надії змінити його на краще. Адже 25 листопада ми граємо вдома з відвертим аутсайдером першої ліги херсонським «Кристалом», а 30-го – з харківським «Металістом 1925», якого наша команда обігрувала на Слобожанщині. То чому б не зробити це ще раз у рідних стінах!