На спортивній базі «Тисовець» (Львівщина) відбулася заключна гонка юніорського чемпіонату України з біатлону – змішана естафета. Бронзову медаль у цих перегонах здобула команда Тернопільської області. Відтак, «золото» дісталося команді Чернігівської області, а «срібло» завоювали спортсмени з Харківщини.
У складі команди нашої області виступали Олександра Усенко (ШВСМ, тренер Назар Бурик), Ольга Славська (ШВСМ, тренер Назар Бурик), Віталій Мандзин (ШВСМ, тренер Назар Бурик), Юрій Крикончук (ОДЮСШ із зимових видів спорту, тренери Ігор Починок та Назар Бурик).
Ще одну бронзову медаль на чемпіонаті України серед юніорів здобув для нашої команди Віталій Мандзин, який був третім у спринті. До речі, як повідомив тренер спортсмена Назар Бурик, за підсумками змагань Віталій Мандзин увійшов до складу збірної України з біатлону на юніорський чемпіонат світу, де виступатиме серед юнаків. До речі, відбір для участі у світовій першості пройшла після чемпіонату України і ще одна біатлоністка з Тернопілля – Тетяна Тарасюк (ШВСМ).
Відбуватиметься чемпіонат світу серед юніорів в австрійському Обертілліасі з 28 лютого до 7 березня 2021 року.